Piłkarze Sevilli i Atletico podzielili się punktami

Simona Bottone / shutterstock.com
Sevilla FC zremisowała u siebie z Atletico Madryt 1:1 (1:0) w trzecim sobotnim spotkaniu 12. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom zapewnił siedemnaście minut przed przerwą strzałem głową Franco Vazquez, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Ever Banega. Kwadrans po zmianie stron wyrównał również głową Alvaro Morata, który z kolei wykorzystał zagranie Santiago Ariasa.
"Rojiblancos" mieli jeszcze doskonałą okazję na drugiego gola, ale Diego Costa zmarnował podyktowany rzut karny. Obie drużyny po raz drugi z rzędu podzieliły się punktami z rywalami.
Podopieczni Diego Simeone są na trzeciej lokacie w tabeli, natomiast zespół z Andaluzji zajmuje czwartą pozycję w klasyfikacji, ustępując stołecznej drużynie jedynie słabszą różnicą bramek.