Piotr Zieliński z kolejnym golem w Serie A! Wymarzony początek Napoli. "Ale petarda" [WIDEO]

Piotr Zieliński otworzył wynik meczu Napoli z Lazio w 14. kolejce Serie A. Polak doskoczył do piłki w polu karnym i mocnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.
Początek obecnego sezonu nie był najlepszy w wykonaniu "Ziela", ale wygląda na to, że pomocnik dochodzi do optymalnej formy. Przed tygodniem trafił do siatki w meczu z Interem Mediolan.
Wówczas "Azzurri" ponieśli co prawda pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach Serie A, lecz sam Zieliński zaprezentował się z dobrej strony. W tę niedzielę, przeciwko Lazio, także wyszedł na murawę w podstawowym składzie.
I podobnie jak w poprzedniej kolejce, również tym razem otworzył wynik spotkania. W siódmej minucie pod jego nogi trafiła futbolówka, którą próbowali wybijać obrońcy gości.
Zieliński nie zastanawiał się i huknął na bramkę rywali. Uderzył na tyle mocno, że Pepe Reina nie miał w zasadzie żadnych szans na skuteczną interwencję.
Trzy minuty później było już 2:0. Fenomenalnym rajdem popisał się Dries Mertens, który zabawił się z rywalami w polu karnym i szybko podwyższył rezultat.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 4:0. Mertens skompletował efektowny dublet, a wynik w 85. minucie ustalił Fabian Ruiz. Pełną relację z tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik28 Nov 2021 · 21:08