Pique jak siatkarz. Kuriozalne zachowanie stopera Barcelony [VIDEO]

Christian Bertrand / shutterstock.com
Gerard Pique zaliczył kolejny słaby mecz. Podsumowaniem kiepskiej dyspozycji Hiszpana była czerwona kartka.
Pique został wyrzucony z boiska w końcówce pierwszej połowy. Choć miał już na koncie żółtą kartkę, to wbił piłkę ręką do bramki Olympiakosu w iście siatkarski sposób. Gdy sędzia nie uznał gola, stoper Barcelony ruszył z pretensjami do arbitra bramkowego. Wkrótce obejrzał drugi żółty kartonik i musiał zejść z boiska.
To pierwsza czerwona kartka Pique w historii jego występów w Lidze Mistrzów. Dotychczas rozegrał w niej 92 mecze.
Gra w osłabieniu nie przeszkodziła Barcelonie w odniesieniu pewnego zwycięstwa 3:1. Prowadzenie objęła po samobójczym golu Dimitrisa Nikolaou. Po przerwie wynik podwyższyli Leo Messi i Lucas Digne. W końcówce wynik ustalił Nikolaou, który tym razem trafił do właściwej bramki.