PNA: Maroko pokonało Togo

mustapha_ennaimi, wikipedia
Aż cztery gole padły w drugim piątkowym meczu grupy C rozgrywek o Puchar Narodów Afryki, w którym Maroko pokonało Togo 3:1.

Pierwsza bramka w tym starciu padła już w 5. minucie za sprawą pomocnika Standardu Liege, Mathieu'a Dossevii, jednak goście długo nie cieszyli się z prowadzenia, bowiem już niespełna dziesięć minut później Aziz Bouhaddouz wyrównał na 1:1. Jeszcze przed przerwą na tablicy wyników widniało 2:1. Wynik ustalił w 72. minucie napastnik Malagi, Youssef En-Nesyri, który na boisku pojawił się chwilę wcześniej zastępując pomocnika Torino, Omara El Kaddouriego.

W ostatnim meczu fazy grupowej Maroko zmierzy się z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Natomiast Demokratyczna Republika Konga zagra z reprezentacją Togo.