Podział punktów między FC Koeln i Fortuną Duesseldorf

Maximilian Zarbl, wikipedia
FC Koeln zremisował u siebie z Fortuną Duesseldorf 2:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 27. kolejki niemieckiej Bundesligi.
Na RheinEnergieStadion prowadzenie przyjezdnym zapewnił cztery minuty przed przerwą Kenan Karaman, który skutecznie przymierzył płasko w krótki róg. Szesnaście minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem przy słupku z narożnika pola karnego Erik Thommy.
Dwie minuty przed końcem kontaktową bramkę strzałem głową zdobył Francuz Anthony Modeste. Już w doliczonym czasie gry wyrównał również głową Kolumbijczyk Jhon Andres Cordoba. Dwie asysty dzięki precyzyjnym dośrodkowaniom zanotował w samej końcówce rezerwowy Dominick Drexler.
"Kozły" po drugim podziale punktów z rzędu z rywalami zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. Beniaminek zremisował czwarte kolejne spotkanie i jest szesnasty w klasyfikacji.