Podział punktów na Estadio Mendizorrotza. Deportivo Alaves zremisowało z Leganes w meczu LaLiga

facebook.com/deportivoalaves/
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z CD Leganes 1:1 (0:1) w meczu 17. kolejki La Liga. Dla obu ekip to czwarty podział punktów w tym sezonie.
Pierwszego gola na Estadio Mendizorrotza strzelił w 43. minucie Martin Braithwaite. Duńczyk skorzystał z podania Kevina Rodriguesa i strzałem z kilku metrów, otworzył wynik spotkania.
Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 81. minucie, kiedy Joselu trafił po zamieszaniu w polu karnym.
W tabeli La Liga Deportivo Alaves jest piętnaste z dorobkiem 19 punktów.
CD Leganes znajduje się w strefie spadkowej na przedostatnim, dziewiętnastym miejscu, ma na koncie 10 punktów.
Łukasz Karyniewski13 Dec 2019 · 22:58