Podział punktów w Chicago i Houston, bramka Nikolicia

lev radin / shutterstock.com
Z czwartku na piątek rozegrano dwa mecze w Major League Soccer. Chicago Fire zremisowało z Columbus Crew 1:1, a Houston Dynamo podzieliło się punktami z FC Dallas (1:1).
Na Toyota Park prowadzenie ekipie Chicago Fire dał Nemanja Nikolić. Były snajper Legii Warszawa wpisał się na listę strzelców w 67. minucie. Gospodarze utrzymywali korzystny wynik do 87. minuty. Bramkę dając Columbus Crew remis zdobył Niko Hansen.
W tabeli Konferencji Wschodniej Columbus Crew zajmuje czwarte miejsce, a Chicago Fire jest dziesiąte.
Remisem 1:1 zakończyło się również spotkanie Houston Dynamo z FC Dallas. Goście prowadzenie objęli w 83. minucie po golu Michaela Barriosa. Pięć minut później gospodarze wyrównali po trafieniu Ronaldo Peny.
FC Dallas prowadzi w Konferencji Zachodniej, a Houston Dynamo zajmuje dziesiątą lokatę.