Podział punktów w meczu Bragi z FC Porto

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
SC Braga zremisowała przed własną publicznością z FC Porto 1:1 (1:0) w sobotnim spotkaniu portugalskiej Primeira Liga.

Kibice zgromadzeni na Estadio Municipal de Braga na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do szóstej minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Pedro Santos, któremu asystował Federico Cartabia.

Goście doprowadzili do wyrównania dopiero w drugiej połowie. W 62. minucie gola na 1:1 zdobył Tiquinho Soares, który wykorzystał dogranie Nicolao Tellesa.

FC Porto zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli ligi portugalskiej. Podopieczni Nuno Espirito Santo mają na swoim koncie 68 punktów, z kolei SC Braga zdobyła do tej pory 51 "oczek" i znajduje się na piątej pozycji.