Podział punktów w meczu FC Dallas z Los Angeles FC

FC Dallas
Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer.
Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie po strzale Ryana Hollingsheada. Do wyrównania mógł doprowadzić Carlos Vela, ale tuż przed przerwą nie wykorzystał rzutu karnego. Od 49. minuty miejscowi grali w "10", bo czerwoną kartką otrzymał Matt Hedges. W 80. minucie była kolejna "11" dla przyjezdnych. Ponownie na jej wykonanie zdecydował się Vela i tym razem już się nie pomylił.
Zespól z Teksasu zajmuje szóste miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 18 punktami.
W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps. Natomiast ekipa z Kalifornii ma 31 "oczek" i jest liderem Zachodu. Jej kolejnym rywalem będzie Montreal Impact.