Podział punktów w meczu New York Red Bulls z Vanocuver Whitecaps

New York RB
Cztery gole zobaczyli kibice w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. New York Red Bulls zremisowali z Vanocuver Whitecaps 2:2.
W 29. minucie na prowadzenie wyszli goście. Bramkę zdobył Scott Sutter. Gospodarze wyrównali jeszcze w pierwszej połowie za sprawą trafienia Briana White'a. W 55. minucie było 2:1 dla miejscowych. Samobójczego gola strzelił Andy Rose. Spotkanie zakończyło się remisem, bo w 61. minucie rzut karny wykorzystał Fredy Montero.
Drużyna z Nowego Jorku zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej z 18 punktami na koncie. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z FC Cincinnati. Natomiast zespół z Kanady plasuje się na dziewiątej pozycji na Zachodzie z 14 zdobytymi "oczkami". Kolejnym rywalem Whitecaps będzie FC Dallas.
Jakub Kreśliński23 May 2019 · 08:28