Podział punktów w meczu Realu Sociedad z Espanyolem

imagestockdesign / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian zremisował u siebie z Espanyolem Barcelona 1:1 (0:1) w pierwszym poniedziałkowym meczu 9. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Anoeta prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po dziewięciu minutach gry uderzeniem głową z bliska Brazylijczyk Leo Baptistao.
Wyrównał strzałem pod poprzeczkę z kilku metrów dwadzieścia minut przed końcem Asier Illarramendi, któremu po świetnej indywidualnej szarży znakomicie zagrywał w polu karnym Belg Adnan Januzaj.
Katalońskie "Papużki" po drugim z rzędu remisie przesunęły się na trzynaste miejsce w tabeli. Zespół z Kraju Basków po drugim podziale punktów w bieżących rozgrywkach umocnił się natomiast nieznacznie na dziewiątej pozycji w klasyfikacji.