Podział punktów w meczu Stali Mielec z GKS Tychy

Mcshadypl, wikipedia
W meczu kończącym siódmą kolejkę Fortuna 1. Ligi Stal Mielec zremisowała u siebie z GKS-em Tychy 1:1. Bliżej wygranej byli gospodarze, jednak zmarnowali rzut karny.
Stal prowadzenie objęła w 14. minucie po golu Martina Dobrotki. Dla Słowaka to drugie trafienie w sezonie. Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli zdobyć kolejną bramkę. Rzut karny zmarnował Krystian Getinger.
Mielczanie długo utrzymywali korzystny wynik. Prowadzenie stracili jednak w 82. minucie kiedy na listę strzelców wpisał się Sebastian Steblecki. Pomocnik na placu gry pojawił się chwilę wcześniej.
W tabeli Fortuna 1. Ligi Stal Mielec zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 10 punktów, a GKS Tychy jest dziewiąty, mając na koncie 9 punktów.