Podział punktów w meczu Toulouse z Nice

Fantafluflu, wikipedia
Piłkarze Toulouse FC zremisowali przed własną publicznością z OGC Nice 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu 34. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Tuluzie na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 56. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Corentin Jean. 21-latek przejął piłkę w polu karnym i pokonał bramkarza gości płaskim strzałem.

Przyjezdni doprowadzili do remisu niespełna trzy minuty później. Wyrównującego gola zdobył Valentin Eysseric, który trafił do siatki mocnym uderzeniem z około siedmiu metrów.

OGC Nice zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Ligue 1. Podopieczni Luciena Favre'a mają na swoim koncie 74 punktów, z kolei piłkarze Toulouse FC zdobyli do tej pory 42 "oczka" i znajdują się na jedenastej pozycji.