Podział punktów w meczu Udinese z Torino

Paolo Bona/Shutterstock
Piłkarze Udinese Calcio zremisowali u siebie z Torino FC 2:2 (0:1) w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu 11. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Friuli prowadzenie gościom zapewnił po kwadransie gry Marco Benassi, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Wyrównał kwadrans po przerwie uderzeniem głową Francuz Cyril Thereau, a dziesięć minut później drugiego gola dla gospodarzy zdobył w podobny sposób Kolumbijczyk Duvan Zapata.

Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem po kolejnych siedmiu minutach precyzyjnym płaskim strzałem z narożnika pola karnego popisał się Adem Ljajić i Serb uratował w ten sposób punkt ekipie z Piemontu.

"Byki" po czwartym remisie w sezonie pozostały na ósmym miejscu w tabeli, natomiast "Zebry" są na dwunastej pozycji w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą dwa punkty.