Podział punktów w stolicy Czeczenii, grał Szymański, Michalak na ławce

MediaPictures.pl/Shutterstock
Achmat Grozny zremisował u siebie z FK Tambow 1:1 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu ósmej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na obiekcie w stolicy Czeczenii w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Damian Szymański. Pomocnika reprezentacji Polski dziewięć minut po zmianie stron zastąpił Bernard Berisha.
Reprezentant Kosowa w doliczonym czasie gry doprowadził do wyrównania. Wcześniej prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po pięciu minutach Maksim Osipenko.
Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych miejscowych obserwował Konrad Michalak.
Obie drużyny po raz drugi w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Zespół z Czeczenii jest dwunasty w tabeli, natomiast beniaminek zajmuje przedostatnią lokatę w klasyfikacji.