Podział punktów w Weronie, grał Stępiński

asinfo
Chievo Werona zremisowało u siebie z Udinese Calcio 1:1 (1:1) w pierwszym piątkowym meczu 20. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Mariusz Stępiński, którego w 68. minucie zastąpił Sergio Pellissier. Z perspektywy ławki rezerwowych zawody oglądali natomiast Paweł Jaroszynski oraz Paweł Bochniewicz.
"Latające Osły" objęły prowadzenie już po dziewięciu minutach gry, kiedy to kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Serb Ivan Radovanović. Cztery minuty przed przerwą wyrównał jego rodak Nenad Tomović, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
Zespół z Miasta Romea i Julii zdobył w ten sposób pierwszy punkt po serii trzech kolejnych porażek i nadal jest na trzynastej lokacie w tabeli.
"Zebry" natomiast dopiero pierwszy raz w tym sezonie zremisowały i awansowały na siódme miejsce w klasyfikacji.