Podział punktów we Frankfurcie, Werder zatrzymał Eintracht

ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt zremisował u siebie z Werderem Brema 2:2 (0:1) w trzecim niedzielnym spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie dla gości uzyskał osiemnaście minut przed przerwą sprytnym strzałem pod poprzeczkę z kilku metrów Holender Davy Klaassen. Dziesięć minut po zmianie stron wyrównał kapitalnym uderzeniem z linii pola karnego Sebastian Rode.
Minutę przed końcem skuteczną dobitką z kilku metrów przybliżył gospodarzy do sukcesu Portugalczyk Andre Silva, ale już w doliczonym czasie gry podyktowany rzut karny wykorzystał Kosowianin Milot Rashica i przyjezdni odrobili straty.
Obie drużyny po raz drugi w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. "Orły" z Hesji są na dziewiątej pozycji w tabeli, natomiast czterokrotni mistrzowie Niemiec plasują się dwie lokaty niżej.
Maciej Ziętarek06 Oct 2019 · 20:21