Pogoń Szczecin dalej od wicemistrzostwa Polski. Tylko remis "Portowców" w Lubinie [WIDEO]

Paweł Andrachiewicz / Press Focus
Zagłębie Lubin zremisowało u siebie z Pogonią Szczecin 1:1. Dla obu drużyn to niekorzystny wynik.
Pogoń objęła prowadzenie już w 8. minucie. Zrobiła to przy wydatnej pomocy Djordje Crnomarkovicia, który zamiast wybić piłkę z pola karnego właściwie wystawił ją Michałowi Kucharczykowi. Ten nie miał problemu, by umieścić ją w bramce.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 70. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Filip Starzyński, a głową piłkę do bramki skierował Karol Podliński.
Pogoń po remisie oddaliła się od wicemistrzostwa Polski. Może stracić na nie szanse w poniedziałek. Stanie się tak, jeśli Raków wygra z Piastem.
Dla Zagłębia remis też nie jest korzystny - oddala je od czwartego miejsca, które da przepustkę do eliminacji Ligi Konferencji.
Marcin Karbowski07 May 2021 · 22:24