Pogoń Szczecin przegrała sparing z Banikiem Ostrawa

asinfo
Pogoń Szczecin przegrała z Banikiem Ostrawa 0:1 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w poniedziałek w tureckim Belek.
Na Gloria Sports Arena zwycięskiego gola dla czeskiego zespołu zdobył dziesięć minut po przerwie strzałem z bliska Jakub Bolf.
Pogoń przed wznowieniem rundy wiosennej jest piąta w klasyfikacji LOTTO Ekstraklasy. "Portowcy" tracą tylko dwa punkty do trzeciego w tabeli Lecha Poznań.
* * * * * *

Pogoń Szczecin - Banik Ostrawa 0:1 (0:0)

Bramka: Bolf 55.
Pogoń (I połowa): Łukasz Załuska - Jakub Bartkowski, Jarosław Fojut, Mariusz Malec, Ricardo Nunes - Tomas Podstawski, Kamil Drygas, Sebastian Kowalczyk, Iker Guarrotxena, Jin Izumisawa - Adam Buksa.
Pogoń (II połowa): Jakub Bursztyn - David Stec, Sebastian Walukiewicz, Ronaldo Rudović, Hubert Matynia - Maciej Żurawski, Kacper Smoliński, Michał Żyro, Zvonimir Kozulj, Radosław Majewski - Adrian Benedyczak.
Kamil Kaczmarek21 Jan 2019 · 20:12