Pogoń Szczecin przegrała z Herthą BSC w meczu sparingowym

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Pogoń Szczecin w pierwszym zimowym sparingu przegrała z Herthą BSC 0:1 (0:1). Spotkanie zostało rozegrano w Berlinie.
W Pogoni od początku zagrał m.in. Paweł Cibicki, który w dniu sparingu został oficjalnie przedstawiony jako nowy gracz "Portowców".
Napastnik na pierwszego gola w szczecińskim zespole musi jeszcze poczekać. Jedyną bramkę w Berlinie zdobyli gospodarze, który zwycięskie trafienie zanotowali już w 11.

minucie. Jego autorem był David Selke.
* * * * * *

Hertha BSC - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)

Bramka: Selke 11.
Pogoń (I połowa): Stipica - Bartkowski, Zech, Łasicki (22. Triantafyllopoulos), Nunes - Spiridonović, Kowalczyk, Dąbrowski, Smoliński, Cibicki - Manias.
Pogoń (II połowa): Bursztyn - Stec, Szcześniak, Zech (75. Cichoń), Nunes (65. Kwiecień) - Benyamina, Dąbrowski (65. Maćkowski), Podstawski, Listowski, Hostikka - Frączczak.
Daniel Makarewicz12 Jan 2020 · 20:03