Pogoń Szczecin straciła zwycięstwo w 90. minucie! Efektowny finisz Radomiaka [WIDEO]

Adam Starszyński / press focus
Radomiak Radom zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Gospodarze wyrównującego gola strzelili w samej końcówce.
Początek w wykonaniu Pogoni był piorunujący. Golem zakończyła się już pierwsza akcja gości.
Już w 2. minucie po dośrodkowaniu w pole karne do najwyżej wyskoczył Parzyszek. Piłka po jego strzale głową odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
Radomiak mógł odpowiedzieć niemal natychmiast, ale minimalnie spudłował Machado. Blisko był też Rossi, który w 27. minucie trafił piłką w słupek.
Pogoń mogła podwyższyć prowadzenie już po przerwie. W 52. minucie po zagraniu Kucharczyka w dobrej sytuacji znalazł się Parzyszek, ale przegrał pojedynek z Majchrowskim.
Radomiak potrafił gronie zaatakować. W 68. minucie znów do szczęścia zabrakło mu centymetrów. Piłka po strzale Rondona zatrzymała się na poprzeczce.
Gospodarze dopięli swego w 90. minucie. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Leandro.
Pogoń zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do liderującego Lecha traci trzy punkty. Radomiak jest siódmy.
Marcin Karbowski13 Sep 2021 · 22:23