Pogoń Szczecin z awansem w Pucharze Polski. "Portowcy" rozbili rywali

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Pogoń Szczecin gra dalej w Pucharze Polski. W I rundzie "Portowcy" pokonali na wyjeździe 5:0 Podhale Nowy Targ.
Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Kacper Smoliński, który uderzył z pierwszej piłki i nie dał szans golkiperowi rywali.
Po chwili na listę strzelców wpisał się Michał Kucharczyk trafiając z jedenastu metrów. Dla piłkarza był to debiutancki gol w barwach Pogoni. W 29. minucie kolejny cios w zamieszaniu podbramkowym zadał Alexander Gorgon i do przerwy było 0:3.
Po powrocie z szatni Pogoń kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Dwie kolejne bramki zdobyła jednak w ostatnich minutach meczu. Dwa razy do siatki trafił Kamil Drygas. Zawodnik najpierw wykorzystał rzut karny, a potem wykończył składną akcję Steca i Cibickiego.
Daniel Makarewicz02 Sep 2020 · 17:58