Pogrom w Colorado! Gospodarze rozbili przez Real Salt Lake

lev radin / shutterstock.com
Colorado Rapids przegrał u siebie z Real Salt Lake aż 0:6 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Gospodarze zobaczyli w tym spotkaniu dwie czerwone kartki.
Goście otworzyli wynik w szóstej minucie za sprawą trafienia Damira Kreilacha. Nie minęło 180 sekund, a sytuacja miejscowych stała się jeszcze trudniejsza. Bezpośrednio czerwoną kartkę otrzymał bowiem Niki Jackson. W 33. minucie gola na 2:0 strzelił Jefferson Savarino. Tuż przed zejściem do szatni kolejną czerwoną kartkę w zespole Rapids otrzymał Bismark Adjei-Boateng.
Drużyna ze stanu Utah w drugiej połowie wykorzystała grę w podwójnej przewadze. Najpierw dublet skompletował Savarino. Czwartą bramkę zdobył Joao Plata. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Corey Baird, a w końcówce okazałe zwycięstwo przypieczętował Albert Rusnak.
Po tej wygranej Real Salt Lake zajmuje czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej z 41 punktami. W następnym meczu zagra u siebie z Los Angeles Galaxy.
Natomiast Colorado Rapids plasuje się na 11. pozycji ze zdobytymi 24 "oczkami". W najbliższym spotkaniu zmierzy się na wyjeździe z Portland Timbers.