Pogromca Bayernu odpadł z Pucharu Niemiec! Dostał lanie od drugoligowca [WIDEO]

Kolejna niespodzianka w Pucharze Niemiec. Z rozgrywek odpadła Borussia Moenchengladbach, która przegrała na wyjeździe z Hannoverem 96 aż 0:3.
Borussia w tym sezonie gra poniżej oczekiwać, ale potrafiła odnosić pojedyncze wartościowe wyniki. Wrażenie robiła zwłaszcza laniem spuszczonym Bayernowi w Pucharze Niemiec - wygrała z nim aż 5:0. Zespół z Monachium pokonała też na otwarcie rundy rewanżowej Bundesligi. Wtedy było 2:1.
Zespół z Moenchengladbach był też faworytem meczu z Hannoverem, który przeciętnie spisuje się w 2. Bundeslidze. Na razie zajmuje w niej dwunaste miejsce.
Mecz zaczął się świetnie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 4. minucie. Do bramki trafił Beier.
Hannover podwyższył prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. W 36. minucie z rzutu karnego do bramki trafił Kerk. Wynik tuż po przerwie ustalił Beier.
Marcin Karbowski19 Jan 2022 · 20:22