Pokaz siły Interu Mediolan w Serie A! Łukasz Skorupski sześć razy wyciągał piłkę z siatki [WIDEO]

Inter Mediolan rozgromił Bolonię w meczu 4. kolejki Serie A. Pojedynek zakończył się wynikiem 6:1 (3:0).
"Nerazzurri" byli zdecydowanym faworytem tego starcia. Już w 6. minucie pokazali swoją wielką moc. Wynik spotkania otworzył Lautaro Martinez, który dostawił nogę na piątym metrze.
Łukasz Skorupski miał ręce pełne roboty. Do przerwy jeszcze dwa razy wyciągał piłkę z siatki. Polak skapitulował po uderzeniach Skriniara i Barelli.
Po przerwie gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Veccino. To nie był koniec popisu strzeleckiego Interu.
Podopieczni Simone Inzaghiego dołożyli jeszcze dwa trafienia. Dublet ustrzelił Dżeko. Drugie trafienie snajpera obciąża konto polskiego bramkarza, który dał się zaskoczyć z ostrego kąta.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:1. Honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Theate.
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 19:53