"Pokaż udane dryblingi w meczu z Argentyną". Wymowne wideo i szpilka wbita w grę polskiej kadry [WIDEO]

Reprezentacja Polski w środowym meczu z Argentyną nie zaprezentowała się z dobrej strony. Szpilkę w grę "Biało-Czerwonych" wbiło "TVP Sport", zamieszczając wymowny filmik.
Podopieczni Czesława Michniewicza w spotkaniu z "Albicelestes" przegrali 0:2. To wystarczyło do tego, aby awansowali do 1/8 finału, w której zmierzą się w niedzielę z Francją.
Statystyki są bezlitosne dla naszej reprezentacji. Pod wieloma względami to "Biało-Czerwoni" byli najgorsi w stawce, jeśli chodzi o grupę C. Szeroko pisaliśmy o tym TUTAJ, analizując liczby kadry.
W piątkowy poranek do niedawnego spotkania z Argentyną wróciło "TVP Sport". Zamieszczono wymowny filmik, przedstawiający dryblingi Polaków z ostatniego spotkania.
Przez 90 minut była zaledwie jedna taka próba i to autorstwa... Wojciecha Szczęsnego. W 35. minucie polski bramkarz zabawił się z klubowym kolegą, Angelem Di Marią.
Wszystko działo się w naszym polu karnym. Na szczęście zagranie golkipera było skuteczne - gdyby Szczęsny się pomylił, wszystko mogłoby skończyć się stratą gola.
Golkiper reprezentacji Polski jest jednak najjaśniejszym punktem kadry podczas turnieju. Nie ponosi winy za stracone bramki, a na dodatek obronił dwa rzuty karne - z Arabią Saudyjską oraz Argentyną.
Maciej Pietrasik02 Dec 2022 · 12:57
Źródło: Twitter