Polacy nie dali Włochom żadnych szans! Kolejne zwycięstwo naszych siatkarzy w Pucharze Świata [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Reprezentacja Polski pokonała Włochy 3:0 (25:18, 25:18, 25:22) w kolejnym meczu Pucharu Świata siatkarzy.
Pierwszy set był wyrównany tylko do stanu 4:4. W kolejnych akcjach Polacy zbudowali bezpieczną przewagę nad Włochami (10:5, 19:15), której nie oddali do końca, zwyciężając do 18.
Kolejny set miał bardzo podobny przebieg - Polacy i Włosi najpierw walczyli punkt za punkt (11:10), a później nasi siatkarze odskoczyli na kilka punktów, którą to przewagę utrzymali do zakończenia tej partii. Bardzo dobrze prezentował się w niej Aleksander Śliwka.
Trzecia część spotkania była już bardziej zacięta. Zespoły wymieniały się udanymi akcjami, dlatego pod koniec seta było 22:21 dla Polski. Wtedy jednak Polacy odskoczyli na dwa punkty, a wszystko dobrym atakiem po prostej zakończył Aleksander Śliwka.
Polska - Włochy 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)