Polacy po zaciętej walce przegrali z Brazylią i nie mogą być jeszcze pewni awansu do Final Six

Polska reprezentacja w siatkówce
Źródło zdjęcia: pzps.pl

Polscy siatkarze w czterech setach przegrali - 22:25, 23:25, 25:23, 23:25 - z Brazylią w czternastej kolejce Ligi Narodów.

Pierwsze dwa sety były bardzo zacięte. W pierwszym remis utrzymywał się do stanu po 22. Decydujące piłki należał jednak do rywali, którzy zdobyli trzy punkty z rzędu i całą partię wygrali 25:22. W drugiej odsłonie niemal powtórzyła się sytuacja z pierwszej. Biało-czerwoni prowadzili nawet 23:22, lecz potem znowu dali się wypunktować przeciwnikowi w decydujących chwilach i przegrali do 23.

Dopiero w trzecim secie naszym siatkarzom udało się wygrać. I znowu przez większą część trzeciej partii trwała walka punkt za punkt. Tym razem ostatnie słowo należało do Polaków, którzy przy stanie 22:22, zdobyli trzy punkty z rzędu.

Czwarta odsłona nie miała już tak zaciętego przebiegu. Brazylijczycy po pierwszej przerwie technicznej wypracowali sobie 3-4 punktową przewagę, którą utrzymywali do końcowych minut seta. Dopiero w samej końcówce naszym siatkarzom udało się nieco zbliżyć do rywali. Nic to jednak nie dało, ponieważ przegrali 25:23 i cały pojedynek 1:3.

Polacy nie mogą być jeszcze pewni awansu do Final Six, ale stanie się tak, jeśli Francuzi wygrają dzisiaj z Włochami.

Źródło: własne

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.