Polacy prowadzą Lokomotiw do zwycięstwa! Najpierw gol Rybusa, potem asysta Krychowiaka! [VIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa wygrał z Anży Mahaczkała 2:1 w piątek kolejce ligi rosyjskiej. Udział przy obu bramkach mieli reprezentanci Polski.
W 54 minucie wynik spotkania otworzył Maciej Rybus. Nasz zawodnik popisał się bardzo ładnym, precyzyjnym strzałem z narożnika pola karnego, wkręcając piłkę tuż przy dłuższym słupku.
Swój udział zarówno przy pierwszym golu, jak i drugim miał Grzegorz Krychowiak. Przy drugim trafieniu - Smołowa z 72 minuty - zaliczył bezpośrednią asystę.
W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla gości zdobył Kulik.
Broniący tytułu Lokomotiw po drugim zwycięstwie z rzędu awansował na piąte miejsce w tabeli. Zespół z Dagestanu doznał natomiast czwartej kolejnej porażki i pozostał na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.