Polscy siatkarze poznali potencjalnego rywala w Lidze Narodów. Obrońcy trofeum odpadli z rozgrywek

Lucio Tavora / Press Focus
Reprezentacja Brazylii odpadła w ćwierćfinale siatkarskiej Ligi Narodów. Obrońcy trofeum przegrali z USA 1:3.
Po pierwszym secie mogło się wydawać, że wygra Brazylia. "Canarinhos" szybko objęli prowadzenie i kontrolowali przebieg seta, który zakończył się ich zwycięstwem 25:20.
Później lepsi byli już Amerykanie, którzy wygrywali do 22, 23 i 17. Do zwycięstwa poprowadził ich Torey Defalco.
Mecz wyłonił potencjalnego rywala reprezentacji Polski w półfinale. Biało-czerwoni o awans do tej fazy zagrają z Iranem. Spotkanie odbędzie się w czwartek o 21:00.
Dla Brazylii to najgorszy start w Lidze Narodów. Do tej pory nigdy nie wypadła z czołowej czwórki.
Marcin Karbowski20 Jul 2022 · 20:30
Źródło: Interia.pl