Polska młodzieżówka tylko zremisowała z Danią. O pierwsze miejsce w grupie będzie już ciężko [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała 1:1 z Danią w eliminacjach do Mistrzostw Europy U-21.
Biało-czerwoni źle rozpoczęli to spotkanie. Od pierwszych minut przewagę mieli rywale, którzy częściej nękali naszą bramkę. Potem jednak sytuacja na boisku nieco się uspokoiła, a nasi zawodnicy zaczęli nawet wyprowadzać groźne kontry. Niestety w 40 minucie dali się pokonać. Skutecznie z dystansu przymierzył Billing.
Odpowiedź podopiecznych Czesława Michniewicza była jednak błyskawiczna. W 43 minucie rzut karny wykorzystał Dawid Kownacki.
W drugiej połowie nie zobaczyliśmy już bramek i biało-czerwoni zremisowali w kluczowym meczu z Danią. O pierwsze miejsce w grupie i awans bezpośredni będzie już trudno. Na kolejkę przed końcem rywalizacji tracimy punkt do Duńczyków, którym został meczu z Wyspami Owczymi u siebie. My zmierzymy się z Gruzją. Polacy jednak nadal mają szansę na awans na młodzieżowe Euro w przypadku zajęcia drugiego miejsca. Jeśli uzbierają odpowiednią liczbę punktów - odpadnie aż pięć zespołów z drugich pozycji - powalczą o turniej finałowy w barażach.
Jakub Kreśliński12 Oct 2018 · 19:53