Polska - Portugalia: Gol Piątka, porażka Polski. Wynik meczu, składy i bramki

Bramki Piątka i Błaszczykowskiego nie pomogły. Przegraliśmy z Portugalią [WIDEO]
Dziurek / Shutterstock.com
Reprezentacja Polski przegrała 2:3 z Portugalią w swoim drugim meczu w Lidze Narodów.
Zaczęło się dla nas dobrze. Wynik spotkania otworzył Krzysztof Piątek, który w 18 minucie po dośrodkowaniu Kurzawy wpakował piłkę głową z bliskiej odległości.
Potem jednak było już tylko gorzej. Trzynaście minut później do wyrównania doprowadził Andre Silva. Niepilnowany w polu karnym napastnik rywali nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Tuż przed przerwą goście wyszli na prowadzenie. Tym razem piłkę do własnej bramki skierował Kamil Glik, który próbował wybić futbolówkę zmierzającą do pustej bramki.
Na początku drugiej połowy było już 1:3. Bernardo Silva uderzył z dystansu i Fabiański nie był w stanie zatrzymać tego strzału.
W 77 minucie trafiliśmy po raz drugi do bramki rywali. Grosicki przedarł się na prawym skrzydle, dośrodkował, z piłką minął się Lewandowski, ale dopadł do niej Błaszczykowski, który uderzył z pierwszej piłki i pięknym strzałem pokonał golkipera Portugalczyków.
Biało-czerwoni nie zdołali strzelić kolejnego gola i skończyło się porażką 2:3.