Polska - Ukraina: Wiemy gdzie oglądać transmisję online i w TV. Stream na żywo w Internecie

Polska - Ukraina: Wiemy gdzie oglądać transmisję online i w TV. Stream na żywo w Internecie
CEV
Autor: Łukasz Karyniewski 19 wrz 2019 | 18:00
Dziś o godzinie 20:00 polscy siatkarze rozegrają swój ostatni mecz w Amsterdamie. Rywalem naszych reprezentantów będzie Ukraina. To spotkanie będzie można obejrzeć w telewizji oraz Internecie - szczegóły poniżej.
Mecz będzie można obejrzeć aż na trzech kanałach polskiej telewizji. Transmisja zostanie wyemitowana na TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.
Na stronie sport.tvp.pl będzie natomiast dostępny całkowicie darmowy stream online z tego spotkania. Zostanie on uruchomiony po kilkuminutowym bloku reklam.

Darmowy stream online z meczu polskich siatkarzy

Całkowicie darmowy stream online będzie można obejrzeć również na stronie jednej z dwóch firm oferujących zakłady sportowe. Pierwszą z nich jest STS TV, gdzie wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto. Na Fortuna TV natomiast jedynym dodatkowym warunkiem jest posiadanie depozytu o wartości przynajmniej 1 złotego.

Już dziś skorzystaj ze startowej oferty na stronie STS

Dzięki ofercie, jaką stworzyliśmy wraz z firmą STS, każdy użytkownik portalu Meczyki.pl może obstawiać mecze za darmo i bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Oferta składa się z trzech bonusów: darmowego zakładu o wartości 29 zł bez konieczności wpłacania depozytu, zwrotu środków w przypadku pierwszego przegranego zakładu o stawce nie większej niż 31 zł oraz standardowej oferty 1200 PLN od depozytu. Aby z nich skorzystać, należy kliknąć w powyżej podany link STS TV i założyć nowe kontro, z kodem promocyjnym MEGABONUS.

Podopieczni Heynena znów będą chcieli pokazać swoją siłę

Nasi siatkarze prezentują się na tych Mistrzostwach Europy po prostu fenomenalnie. Polacy wygrywają wszystkie mecze i żaden rywal nie może się im przeciwstawić. Jak na razie podopieczni Vitala Heynena stracili tylko jednego seta w meczu z Estonią. Sądzimy, że ta sytuacja może powtórzyć się w starciu z Ukrainą. Polacy z pewnością zwyciężą, ale typujemy, że w meczu będą co najmniej 4 sety. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.
Źródło: własne