Polska zbojkotuje mistrzostwa w Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"

19 mar 2018 | 18:25 123
Polska zbojkotuje mistrzostwa w Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"
Źródło zdjęcia: asinfo

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch, w rozmowie z portalem wpolityce.pl stwierdził, że należałoby rozważyć zbojkotowanie zbliżającego się mundialu w Rosji.

Ma to związek z otruciem byłego agenta Sergija Skripala. Wielka Brytania oskarżyła Rosjan o atak. Premier Theresa May już zapowiedziała, że do Rosji nie polecą żadni dziennikarze z Wysp ani członkowie rodziny królewskiej.

Sprawę ewentualnego zbojkotowania mundialu przez Polskę wyśmiał Zbigniew Boniek. - Mieszanie sprawy tego otrucia i naszego startu w mundialu w Rosji to jest jakieś science fiction. Karkołomna sprawa, papier wszystko przyjmie. Nikt do mnie w tej sprawie nie dzwonił, nikt mnie o nic nie pyta i nie widzę powodu, żeby to robił. Fantazje jakieś - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z serwisem sport.pl.

Do tematu bojkotu odniósł się także Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Paweł Soloch zapytany o tę sprawę, odpowiedział - Taką możliwość można rozpatrzyć.

- Z pewnością Rosji zależy na tym przedsięwzięciu. Wszyscy spodziewali się, że w związku z dzisiejszymi wyborami prezydenckimi w Rosji, a w dalszej kolejności z mundialem, Rosja nie będzie zachowywać się w sposób agresywny, a okazało się zupełnie inaczej - dodał.

Nie wiadomo jednak, jak miałby wyglądać ewentualny bojkot mundialu ze strony Polski. Przypomnijmy, że biało-czerwoni rywalizację na mistrzostwach świata rozpoczną 19 czerwca. Ich pierwszym rywalem będzie Senegal. Pięć dni później zmierzą się z Kolumbią, a rywalizację grupową zakończą meczem z Japonią 28 czerwca.

Źródło: sport.pl/wpolityce.pl

Dyskusja

123
20 mar 2018 | 18:18
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale Angole dostaną wpierdol w Rosji. Nie dość, że ruscy uczepila ich się ostatnio we Francji to jeszcze po tej akcji że szpiegiem ciśnienie na angoli jest niesamowite, i pewnie Putin przyzwoli na oklep. Bedzie sie dzialo...
20 mar 2018 | 17:00
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
opanuj szok.. katolicki-kaczyński-katoliku... co ma być to będzie. Pozdro!
20 mar 2018 | 11:13
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
20 mar 2018 | 08:48
+28
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kolejny raz meczyki zmieniają fakty. Nikomu tutaj nie chodzi o to żeby nasza reprezentacja nie grała w Rosji, tylko o to żeby nasi cudowni politycy zbojkotowali mundial i zeby oni na niego nie jechali. Żeby prezydent dupa nie siedział na arenie i zbierał oklaski za niewiadomo co (bo dla sportu to on nic jeszcze nie zrobił) Tak mam nadzieję ze politycy zbojkotują ten mundial i nie będziemy musieli oglądać w TV ich paskudnych mord :D
20 mar 2018 | 11:06
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
20 mar 2018 | 08:26
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chyba ich poyebało.
20 mar 2018 | 07:51
(Edytowany)
Jak to mozliwe ze prezydent RP nie zadzwonil i nie zapytal Bonka o pozwolenie zbojotowania MS...przeciez Bonbiek to jest krol nad krolami, burak jakich malo, widac za duzo pilek glowkowal. Swoja droga dlaczego my sie mamy podkladac? Kiedy My wolalismy ze rosja atakuje Gruzje i ze rosja dazy od odnowienia Zzsrr to wtedy na zachodzie nie zrobili nic. Dlaczego my sobie mamy odmawiac imprezy ktorej rosja jest tylko gospodarzem a nie wlascicielem. Z drugiej strony od ponad 10 lat powtarzam: Lenin, Stalin, Putin , Lawrow i kilka innych nazwisk brzmi jakbysmy wyciagneli je w prost z podrecznika do Historii o 3 Wojnie Swiatowej. Do tego widac jak zachod ustawial pionki do wojny juz od 2010. Podpuszczali rosje do smialych ruchow i lamania prawa a teraz oczywiscie beda musieli ich ukarac... i oczywiscie kazdy powie ze to jest oczywiste. Osobiscie sklaniam sie do opinii ze Putin wstrzymal 3 wojne swiatowa rozwalajac ISIS bo jeszcze nie jest gotowy, ale niebawem impreza sie sie zacznie.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jak to mozliwe ze prezydent RP nie zadzwonil i nie zapytal Bonka o pozwolenie zbojotowania MS...przeciez Bonbiek to jest krol nad krolami, burak jakich malo, widac za duzo pilek glowkowal. Swoja droga dlaczego my sie mamy podkladac? Kiedy My wolalismy ze rosja atakuje Gruzje i ze rosja dazy od odnowienia ZSRR to wtedy na zachodzie nie zrobili nic. Dlaczego my sobie mamy odmawiac imprezy ktorej rosja jest tylko gospodarzem a nie wlascicielem. Z drugiej strony od ponad 10 lat powtarzam: Lenin, Stalin, Putin . Lawrow i kilka innych nazwisk brzmi jakbysmy wyciagneli je w prost z podrecznika do Historii o 3 Wojnie Swiatowej. Do tego widac jak zachod ustawial pionki do wojny juz od 2010. Podpuszczali rosje do smialych ruchow i lamania prawa a teraz oczywiscie beda musieli ich ukarac... i oczywiscie kazdy powie ze to jest oczywiste. Osobiscie sklaniam sie do opini ze Putin wstrzymal 3 wojne swiatowa rozwalajac ISIS bo jeszcze nie jest gotowy, ale niebawem impreza sie sie zacznie.
20 mar 2018 | 07:35
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
PZPN to osobna jednostka , z założenia niezależna w sensie politycznym, podlega (W przypadku Mundialu) jedynie FIFIE i to ona może zarządzić bojkot. W ostateczności nasza reprezentacja wystąpi pod banderą związku piłki nożnej. Bez przymiotu "polski" - jakkolwiek miałoby się to nazywać- coś na wzór Rosji w zimowych igrzyskach. Tak to widzę. Chętnie podejmę polemikę jeżeli ktoś na inne zdanie na ten temat.
20 mar 2018 | 07:55
(Edytowany)
Obywatele Polscy moga byc przywolani do porzadku w zakresie obowiazujacego prawa jezeli wystepuja przeciwko swojemu kraju. W ostatecznosci mozna ich pozbawic obywatelstwa, flagi i hymnu.
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Obywatele Polscy moga byc przywolani do porzadku w zakresie obowiazujacego prawa jezeli wystepuja przeciwko swojemu krajowi. W ostatecznosci mozna ich pozbawic obywatelstwa, flagi i hymnu.
20 mar 2018 | 08:32
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To z definicji, ale... chodzi przecież o instytucje(czyt. PZPN). Mam rozumieć, że nasza federacja zostałaby nijako wynarodowiona?
20 mar 2018 | 07:12
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie mieszajmy polityki i sportu. Jeśli w solidarności z "sojusznikami" władze państwowe podejmą decyzje o bojkocie, to po prostu politycy nie pojadą, żadna strata. Nasi piłkarze jadą na mundial żeby grać w piłkę i dla sportu nie jest ważne gdzie ten mundial jest. Ważne żeby boiska i infrastruktura były dobrze przygotowane, żeby piłkarze mieli gdzie trenować, odpoczywać i rozgrywać mecze.
20 mar 2018 | 05:23
(Edytowany)
Parę słów wyjaśnienia. Po pierwsze nikt nie zbojkotuje MŚ przed WB, bo to dotyczy przede wszystkim ich. Polska nie podejmie bardziej drastycznych kroków niż WB. Póki co, najwyżej nie pojedzie tam prezydent, ale na mecz przejdzie się ambasador. Po drugie to nie jest zwykły tylko gest pooityczny, ale cholernie poważna sprawa, ponieważ WB uznała, że jej oficjele nie byliby w Rosji bezpieczni. To oznacza, że stosunki dyplomatyczne Londyn-Moskwa są bardzo napięte. Morderstwa dyplomatyczne mogą być nawet pretekstem do wypowiedzenia wojny. Więc brawo dla Bońka, piłka nożna ro nie polityka, więc on najwyżej wyśle naszą kadrę w środek wojny... Bardzo ynteligentne. Póki co jedank jeszcze sytuacja nie jest tak poważna. I Polska póki co na pewno nie wycofa reprezentacji. Niemniej takie sytuacje się zdarzały wcześniej, choćby USA zbojkotowały IO w Moskwie. Bojkot MŚ, ma sens przede wszyatkim w większej grupie, bo tylko wtedy obnizża rangę imprezy kiedy nie startują w niej najsilniejsze reprezentacje. Niemniej jeżeli WB wycofa swoją drużynę, i prawdopodobnie też wezwie swoich obywateli do opuszczenia Rosji, oznaczałoby to stan gotowości wojennej, a to już, panie Boniek, nie są sprawy, co do których pan jest kompetentnym "ekspertem". A dziennikarkie szumowiny jak zwykle sieją ferment. Splunąć taim od nogi to i tak okazać im nadmiar szacunku.
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Parę słów wyjaśnienia. Po pierwsze nikt nie zbojkotuje MŚ przed WB, bo to dotyczy przede wszystkim ich. Polska nie podejmie bardziej drastycznych kroków niż WB. Póki co, najwyżej nie pojedzie tam prezydent, ale na mecz przejdzie się ambasador. Po drugie to nie jest zwykły tylko gest pooityczny, ale cholernie poważna sprawa, ponieważ WB uznała, że jej oficjele nie byliby w Rosji bezpieczni. To oznacza, że stosunki dyplomatyczne Londyn-Moskwa są bardzo napięte. Morderstwa dyplomatyczne mogą być nawet pretekstem do wypowiedzenia wojny. Więc brawo dla Bońka, piłka nożna ro nie polityka, więc on najwyżej wyśle naszą kadrę w środek wojny... Bardzo ynteligentne. Póki co jedank jeszcze sytuacja nie jest tak poważna. I Polska póki co na pewno nie wycofa reprezentacji. Niemniej takie sytuacje się zdarzały wcześniej, choćby USA zbojkotowały IO w Moskwie. Bojkot MŚ, ma sens przede wszyatkim w większej grupie, bo tylko wtedy obnizża rangę imprezy kiedy nie startują w niej najsilniejsze reprezentacje. Niemniej jeżeli WB wycofa swoją drużynę, i prawdopodobnie też wezwie swoich obywateli do opuszczenia Rosji, oznaczałoby to stan gotowości wojennej, a to już, panie Boniek, nie są sprawy, co do których pan jest kompetentnym "ekspertem". A dziennikarskie szumowiny jak zwykle sieją ferment. Splunąć takim od nogi to i tak okazać im nadmiar szacunku.
20 mar 2018 | 04:04
+16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To się w głowienie nie mieści jak fałszywe informację media rozpowszechniają!! Przecież jest jasno powiedziane że bojkot miałby polegać i będzie polegał na tym że do Rosji nie polecą żadni oficjele państwowi. Przykład Wielkiej Brytani gdzie nie poleci nikt z rodziny królewskiej ani żadni politycy ale reperezentacja leci!!! Dlaczego Polacy mieli by nie wysyłać reprezentacji skoro inne do Rosji jadą??????? Kurw.... to się w głowie nie mieści jakich skurw..... Polska wyhodowała żeby pisać i głosić tak kłamliwe informacje. Byle tylko wybuchło oburzenie jaki to rzad jest zły. Ta banda skurw... z PO i Nowozasranej powinna zgnić w lochach przykuta łańcuchami. Jak pokazują te mordy zakłamane w TV to się rzygac chce.
Zero przyzwoitości. Wbiło im się do głowy że głupi naród wszystko kupi jak to mówł ten folksdojcz Lis. Manipulują faktami bez żadnego wstydu. Tylko idiota może myśleć że Polska nie wyśle reprezentacji podczas kiedy inni pojadą do Rosji. Co innego gdyby nastapiła sytuacja że cała Europa nie wysyła zespołów.
Nie dajcie się nabierać na tak prymitywne podjudzania rozgłaszane przez prymitywnych dziennikarzy służących PO. Ta partia przez cały czas swojego rządzenia w Polsce stosowała jedną metodę. Można kłamać ile się chce i jak się chce bo kłamstwo jest niezwykle prosto wprowadzić do świadomości ludzi, a sprostowanie tego jest niezwykle trudne. Stara bolszewicka metoda. Źródła PO jak widać są gdzieś w Moskwie.
21 mar 2018 | 17:25
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hahaha, nie moge, co za idiota :D Skurwiele pis-owskie niszcza Polske od prawie 3 lat a ten bredzi o PO
20 mar 2018 | 03:28
(Edytowany)
ciekawe, sport jest czescia zycia spolecznego, jakim cudem nie mozna go mieszac w polityke jak jest polityczny.
Zwlaszcza w Polsce, politycze hasla na trybunach.

Wywieszenia transparentu Solidarosc w 82 na meczu Polska - Rosja tez bys Boniek zabronil?
ciekawe grales w tej druzynie....

teraz dla pieniedzy wszytko sie wszedzie moze odbyc
nawet w koreii polnocnej, wystarczy ze ich obraz sie nieco ociepli, za chwilke bedzie tam jakas olimpiada, to tylko przyklad
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ciekawe, sport jest czescia zycia spolecznego, jakim cudem nie mozna go mieszac w polityke jak jest polityczny.
Zwlaszcza w Polsce, politycze hasla na trybunach.

Wywieszenia transparentu Solidarosc w 82 na meczu Polska - Rosja tez bys Boniek zabronil?
ciekawe grales w tej druzynie....

teraz dla pieniedzy wszytko sie wszedzie moze odbyc
nawet w koreii polnocnej, wystarczy ze ich obraz sie nieco ociepli, za chwilke bedzie tam jakas olimpiada, to tylko przyklad


zapomnieliscie juz ze Rosjanie najechali Ukraine?
jasne co dzis dzieci obchodza takie sprawy, lepiej sie popi
sywac Powstaniem Warszawskim
20 mar 2018 | 04:49
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
"Neutralność polityczna" to metoda na zwalczanie i temperowanie ludności nie lewicowej, stosowana na zachodzie od 300 lat (Rewolucja (anty)Francuska). Najpierw się "czysći dyski twarde" neutralnością, a później się wgrywa nowe "oprogramowanie". FIFA to najbardziej upolityczniona organizacja sportowa na świecie. A poza tym, to organizacja o charakterze mafijnym. Której wewnętrzne struktury przypominają nasz PZPN z czasów Grzecha Laty. Kolesiostwo, wóda, bunga bunga, narkotyki, i finansowanie z nie zawsze jasnych źródeł...
20 mar 2018 | 03:17
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zaden polityk nie bedzie mi mowil co mam robić może jeszcze zabronią ogladać te mś.? W kosciele oglaszą ze to grzech jechać do rosji na mecze ewentualnie zamiast reklam beda puszczać macierewicza antoniego ktory bedzie udowadniał kolejną teorie smolenska hahaha
20 mar 2018 | 05:07
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Po pierwsze Bojkot MŚ to jest poważna sprawa, i bynajmniej nie chodzi w nim o to, żeby mówić panu Bobikowi co ma robić. Coś ci wyjaśnię kolego. Morderstwo dyplomatyczne - nie pierwsze o jakie jest Rosja oskarżana na terenie WB- może być nawet pretekstwm do wypowiedzenia wojny. Przede wszystkim pokazuje, o ile to faktycznie Moska stoi za zamachem - że stosunek Moskwy do władzy państwowej WB, jest dość lekceważący. Skoro rząd Królestwa podjął decyzję, żeby nie wysyłać tam żadnych oficjeli, to znaczy, że uznali ich pobyt na terenie Rosji za niebezpieczny. Jeszcze nie było oficjalnego komunikatu ws. samej reprezentacji, ale to jest ostateczność. Oznaczałoby to stan mobilizacji woskowej. Ne tylko polityczny gest. Wiązałoby się też z wezwaniem do obywateli Królestwa do opuszczenia Rosji. Co znaczy, że istnieje zagrożenie wojenne. Więc brawo, "nikt ci nie powie co masz robić", najwyżej pojedziesz i trafisz sobie do kacapau, ot tak za polskość w paszporcie. W tej chwili na pewno Polsa nie wyskoczy przed szereg, co najwyżej zakiast prezydenta, na mecz polskiej kadry pójdzie ambasador. Niemniej jednak Wielka Brytania jest naszym sojusznikiem dyplomatycznym co ma swoje konsekwencje. A ponad to Wielka Brytania jest tradycyjnie najbardziej wyrachowanym, najlepiej poinformowanym i najbardziej racjonalnym krajem w Europie jeśli chodzi o "sprawy zagraniczne", więc naśladowanie ich poczynań dyplomatycznych, z uwzględnieniem oczywiście proporcji, jest działaniem jak najbardziej rozsądnym.
20 mar 2018 | 02:38
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
kurw..... nie mieszać polityki do sportu... jak chcą te zjeby z wiejskiej niech bojkotują sami... sport to nie polityka....
20 mar 2018 | 02:20
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
NIECH TERESA MAY POWIE NAJPIERW SWOJEJ REPREZENTACJI ZE NIE JADA...
20 mar 2018 | 01:52
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A tak w ogóle to co za jeden ten Bojkot? Nie znam kurwiny :)
20 mar 2018 | 01:29
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
PO PIERWSZE FIFA NIGDY NIE POWINNA PRZYZNAC ROSJI ORGANIZACJI MUNDIALU...
BO TO NIE JEST CYWILIZOWANY KRAJ
20 mar 2018 | 01:52
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ty też się jeszcze nie nauczyłeś pisać bez caps locka xd
20 mar 2018 | 01:59
(Edytowany)
A CO MASZ BRAKI W CZYTANIU DUZYCH LITER?
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A CO MASZ BRAKI W CZYTANIU DUZYCH LITER?...BO W GRAMATYCE TO NA PEWNO.
ZDANIA ZACZYNA SIE Z DUZEJ LITERY.
20 mar 2018 | 02:09
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
gówno prawda bo zdanie zaczyna się wielką literą
pan cywilizowany
20 mar 2018 | 01:02
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jak anglicy ujawnią teczki ws. Sikorskiego, to chętnie sam zbojkotuję ten mundial
20 mar 2018 | 01:01
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
proponuję w ramach bojkotu grać bez Lewandowskiego, o
20 mar 2018 | 00:56
(Edytowany)
Lepiej tam nic nie jeść i nie pić. Zabierzcie chłopaki swoje żarcie i wodę hehe
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Lepiej tam nic nie jeść i nie pić. Zabierzcie chłopaki swoje żarcie i wodę hehe
20 mar 2018 | 00:51
(Edytowany)
Ja tam proponuje zbojkotować cały te burdel zwany sejmem.
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja tam proponuje zbojkotować cały ten burdel zwany sejmem.
20 mar 2018 | 00:44
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bo akurat ruskich czy kogokolwiek by "ruszylo" brak polski na mundialu hehe a serio to WONOD PILKI POLITYKI PAJACYKI ¡!!!!!!!
20 mar 2018 | 00:11
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To chyba bylaby jedyna reprezentacja, ktora by tam nie pojechala.Jedynie co Polska moze zrobic, to isc za przykladem Anglii nie wyslac tam dziennikarzy.
19 mar 2018 | 23:54
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Znowu to samo ! Już raz Polacy poszli się bić na wojnę, którą te angielskie szuje zaczęły w 1939r. Nigdy więcej nadstawiania karku za innych, zwłaszcza kiedy mamy szanse odnieść sukces w Rosji.
19 mar 2018 | 23:37
(Edytowany)
Te kurwy brytyjskie najpierw się popisały w 39, a następnie po zakończeniu wojny, pokazując jasno, że Polske mają w dupie i wiecznie tylko mydlą nam oczy! Zajmijmy się własnymi problemami, a sport to świętość która ma łączyć ludzi, a nie służyć jako manifestacja spraw politycznych.
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Te kurwy brytyjskie najpierw się popisały w 39, a następnie po zakończeniu wojny, pokazując jasno, że Polske mają w dupie i wiecznie tylko mydlą nam oczy! Zajmijmy się własnymi problemami, a sport to świętość która ma łączyć ludzi, a nie służyć jako manifestacja w sprawach politycznych.
20 mar 2018 | 03:32
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to ze sie wtedy niepopisali, nie zanczy za maja sie tak zachowywac zawsze, poza tym w europie to bylo jedyne panstwo poza ZSSR ktore opieralo sie nazizmowi
wiec moze sie zastanow, albo doucz

tak wspaniale sport laczy ludzi ze Rozja najezdza Ukraine, ale co tam pilka laczy ludzi, zamelduj to tym z doniecka
dobrze ze sa jakies glosy, chocby symboliczne
20 mar 2018 | 17:34
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hahahaha ty się chłopie doucz! Masz umysł zmanipulowany zachodnią propagandą.Wytłumacze ci, Angole wykorzystali Polske by zdobyć dla siebie czas na produkcje sprzetu wojskowego, po drugie nie nazizmowi tylko NIEMCOM! kurwa przecież naziści to byli kosmici, więc mamy zapomnieć krzywdy naszych przodków za które te nędzne kreatury nie przeprosiły nawet, tffuuuu! Nieeeee, to była bolesna lekcja którą własnie teraz mamy szanse wykorzystywać.
21 mar 2018 | 18:13
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
sadze ze wiem o niemcach nazistach i ich roznego rodzaju sojusznikach bardzo duzo, wiec moze "chlopie" sie zastanow moze rozmawiasz z kims kto wie duzo a moze nawet wiecej od Ciebie
nie ma 10 lat ani 23

wez sie tez stuknij w glowe czy ja podwazalem krzywdy jakiejkolwiek nacji?
i w jaki sposob mamy wykorzystac to lekcje to nie pojmuje

jak sie zemscic na wielkiej brytani teraz?
robiac laske putinowi?
wow polecam taki patriotyzm
21 mar 2018 | 23:09
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gdzie ja napisałem o jakiejkolwiek zemście?! ogarnij się, mam na myśli raczej obojętność w stosunku do nich, to nie my mamy szambo w kraju, a kiedy bedą chcieli pomocy, postawić korzystne warunki.
19 mar 2018 | 22:54
+31
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jedyna dziedzina wolna od tego scierwa politycznego ma służyć do celów politycznych? Łapy precz pojeby!
19 mar 2018 | 22:53
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszyscy piszecie, żeby nie mieszać polityki ze sportem, ale chyba zapominacie jak bardzo polityczne są wybory organizatorów mundialu. Rosja, Katar. To już od bardzo dawna jest zmieszane, więc jeśli to działa w jedną stronę, to dlaczego by im nie dopierdolić z drugiej? Problem w tym, że taki bojkot musiałby nastąpić ze strony każdego związku, nie tylko pojedynczych drużyn, bo to nic nie da.
19 mar 2018 | 22:50
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Pierdolenie o Chopinie jak w Onecie
19 mar 2018 | 22:33
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Polityka polityką a sport sportem....
Jak chcą zagrać im na nosie to gryżć trawę i dojść tak daleko jak to możliwe, trafić na Rosjan i rozjechać ich jak Niemcy Brazoli na MS. TO będzie dopiero bojkot.
19 mar 2018 | 21:57
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dobra dobra nie mieszajmy sportu do ich parszywej polityki,a tak w ogóle niech najpierw Rosji udowodnią fakt że to oni rzeczywiście użyli tej broni chemiczne,wszystko na to wskazuje,ale póki nie zostanie udowodnione winny moze być każdy,nawet akt sabotażu wchodzi w grę.
19 mar 2018 | 23:12
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale co w ogóle Polsce do tego? Jebać anglię, niech tym razem sami walczą o swoje
19 mar 2018 | 21:43
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
dobrze napisane maja nas gleboko w dupie bojkotować to on sobie może w polityce a od bialo czerwonych niech się odpi....
19 mar 2018 | 21:40
+16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Na razie to tylko wlochy zbojkotowaly mundial I niech tak zostanie
19 mar 2018 | 21:38
+56
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
HUJ nas obchodzi angielski szpieg! Anglicy mają nas daleko w dupie więc czemu my mamy im lizać zad?
19 mar 2018 | 21:32
(Edytowany)
Polska wygra mistrzostwa w Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"
Polska szykuje zamach Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"
Polska zmienia walutę na rubla? "Taką możliwość można rozpatrzyć"

Jak nie ma o czym napisać to daję inne durne przykłady jak coś
+17
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Polska wygra mistrzostwa w Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"
Polska szykuje zamach w Rosji? "Taką możliwość można rozpatrzyć"
Polska zmienia walutę na rubla? "Taką możliwość można rozpatrzyć"

Jak nie ma o czym napisać to daję inne durne przykłady jak coś
19 mar 2018 | 21:21
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
biorac pod uwage ze nie mamy druzyny to jestem za bojkotem :/
19 mar 2018 | 21:17
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Okazja dla Kaczynskiego : oddacie tupolewa to gramy. nie oddacie ,nie jedziemy.
19 mar 2018 | 20:56
+53
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
W ramach bojkotu niech graja w jednej skarpecie. W Chinach tysiacom wiezniow wycinaja organy na handel i jakos nikt nie bojkotowal olimpiady.
19 mar 2018 | 20:40
-10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Pozostaje nam tylko modlić się i wpłacić darowiznę na radio Maryja. Wtedy będzie wilk syty i owca cała :)
19 mar 2018 | 20:39
+26
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jakoś Putin rozjebal nam samolot z para prezydencka i jakoś żadne państwo palcem nie kiwnęło prawda ???? Anglia w 39 nas zdradziła a my to pamiętamy !!!!!!
Jeb... anglie, śmiecie bez honoru i szacunku !!!
20 mar 2018 | 02:20
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jesli ilosc plusow przedstawia ile osob wierzy w zamach, to jestem pod wrazeniem. Propaganda dziala.
19 mar 2018 | 20:27
-20
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kaczor powie nie i prezio będzie miał gówno do gadania ha ha
20 mar 2018 | 11:19
(Edytowany)
tak minusujecie ale taka prawda , Kaczy pociąga za sznurki taki mamy system od PRL. I sekretarz decyduje. Oczywiście tego nie zrobi, bo nie taki głupi jak się niektórym wydaje. Nie jestem jakimś durnym lewakiem drwiącym z Kaczora
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
tak minusujecie ale taka prawda , Kaczy pociąga za sznurki taki mamy system od PRL. I sekretarz jedynej słusznej partii decyduje. Oczywiście tego nie zrobi, bo nie taki głupi jak się niektórym wydaje. Nie jestem jakimś durnym lewakiem drwiącym z Kaczora
19 mar 2018 | 20:27
+36
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Anglicy, jak widać, też potrafią nagłaśniać sprawy. Chodziło tylko o próbę zabicia podwójnego agenta. Oczywiście Ruscy nie powinni i złamali zasady, bo nie poluje się na agentów, których się wymieniło za swoich, ale czego oczekiwać po Ruskich. Tak czy siak bez sensu dawać się wciągać w nie swoje sprawy. Rosja powinna być zbojkotowana przede wszystkim za napaść na niepodległe państwo (Ukraina) i aneksję jego terenów (Krym), łamanie praw człowieka, nieuczciwe wybory, brak wolności prasy i słowa (niewygodni dziennikarze giną), można by wymieniać długo. Bojkot - tu mam na myśli oczywiście nie przyznawanie im organizacji Mundialu w 2018 roku, a wcześniej Olimpiady Zimowej w Soczi w 2014 r. No ale jakoś dziwnie nikt się nie burzył, kto miał wziąć łapówkę to wziął i Ruskom przyznano organizację. Nie dajmy się wciągać w cudze sprawy, a Anglicy tym bardziej nie powinni nas brać pod włos po tym, jak "wywiązali się" z obietnic w 1939 roku.
19 mar 2018 | 22:47
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
O! Ludzie! Jak Ty kolego nic nie rozumiesz... Ukraina niepodległa :) Znaczy się co, CIA może płacić miliardy na majdan i prowokacje a Rosja ma siedzieć cicho?! Tobie się wydaje, że Putin miał wyjście? Czyli jak miał utrzymać dostęp do swojej strategicznej bazy morskiej, "Star Gate", czy teleportacja? Dorośnij! Wiesz jakie Putin ma poparcie w tym pozbawionym woli społeczeństwie? To właśnie jest gówniana demokracja! Rosjanie dają mu mandat do bycia kim jest. To nie Putin zabił szpiega. Bezczelna prowokacja. Po co miałby to robić? Poparcie przed wyborami 60%, Mundiał, który jest jego oczkiem w głowie (sam dogląda stadionów), pomyśl chwilkę... Krym ukraiński a 85% mieszkańców to Rosjanie, łzy ze śmiechu zalewają mi oczy. Pojęcia nie masz jak wygląda świat. Pozdrawiam!
20 mar 2018 | 00:02
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ależ rozumiem, rozumiem. Interesuję się tym. Ukraina jest niepodległym państwem, czy chcesz tego, czy nie. Na ile jest to prawdziwa niepodległość, na ile rządzą tam Rosjanie poprzez GRU, Amerykanie poprzez CIA i kto tam jeszcze - to inna sprawa. Oficjalnie Ukraina jest niepodległym państwem.

Jeśli uważasz, że Rosja "nie miała wyjścia" i musiała odzyskać dostęp do strategicznych baz na Morzu Czarnym poprzez aneksję terytorium innego państwa to... dziwne masz spojrzenie na świat. Jak Rosja zajmie strategiczny Gdańsk to też powiesz, że Putin nie miał wyjścia?

Nie Putin zabił (właściwie nie zabił, bo chłop jeszcze żyw) Skripala? A kto? Kto miał powód? Tak jak było z Litwinienką - Rosja pragnęła wówczas ostentacyjnie sprzątnąć agenta (w obcym państwie - przy pomocy radioaktywnego izotopu polonu), żeby pokazać światu swoją potęgę oraz wysłać sygnał innym agentom, że nie są bezpieczni i wszędzie rosyjska ręka ich dosięgnie.
Poza tym zupełnie błądzisz łącząc działania służb wywiadu wojskowego z jakimś poparciem Putina. Co ma jedno do drugiego?

Uważasz, że jeżeli na jakimś terytorium, np. Polski, będzie 85% mieszkańców innej nacji, wtedy ta nacja może sobie zagarnąć nasze ziemie? I Ty mi mówisz, żebym dorósł??

Tak czy siak miło się rozmawia, pozdrawiam także.
20 mar 2018 | 02:26
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Demokracja w Rosji? Ty jestes powazny? Nawet jak tylko 5% bedzie glosowac na Putina, to on i tak wygra, a jak mu sie znudzi, to wygra jego kolega. Prezydentem kraju jest agent kgb, a ty mowisz, ze to wina demokracji.
20 mar 2018 | 03:38
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
szkoda ze nie musial jebnac tam bomby atomowej, moze jakby troche rozkurwilo Radom to lokalni znawcy polityki nieco by zmienili opinie

kto placi tym wszytkim osobom ktore non stop bronia Rosji i Putina, jaka srednio zorientowana w histori osoba moze bronic rosyjsko radzieckich totalitaryzmow, chyba wylacznie swir albo rosyjski trol