Polski dzień w MLS! Gole Przybyłki i Frankowskiego [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Philadelphia Union pokonała u siebie Atlantę United 3:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jednego z goli dla gospodarzy strzelił Kacper Przybyłko.
Goście na prowadzenie wyszli w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Bramkę zdobył Josef Martinez. Gospodarze odpowiedzieli w 61. minucie za sprawą Brendena Aaronsona. Losy spotkania rozstrzygnęły się w samej końcówce. W 86. minucie Przybyłko mocnym strzałem lewą nogą bez przyjęcia pokonał golkipera przyjezdnych.
Niecałe 120 sekund później Polak zapisał na swoim koncie asystę, a wynik na 3:1 ustalił Sergio Santos. Po tym zwycięstwie Philadelphia Union ma na koncie 51 punktów i jest liderem Konferencji Wschodniej.
W innym sobotnim meczu Columbus Crew zremisował z Chicago Fire 1:1. Gospodarze prowadzili od 27. minuty po strzale Pedro Santosa. W czwartej minucie doliczonego czasu gry bramkę na wagę remisu zdobył Przemysław Frankowski. Reprezentant Polski płaskim i precyzyjnym strzałem lewą nogą z pola karnego umieścił piłkę w siatce.
Jego zespół ma na swoim koncie 34 punkty i plasuje się na 10. pozycji na Wschodzie. W następnym spotkaniu zmierzy się u siebie z FC Dallas.
Kamil Kaczmarek01 Sep 2019 · 08:44