Polski napastnik błysnął w MLS. Ustrzelił dublet i dał wygraną swojej drużynie [WIDEO]

Kacper Przybyłko znów dał o sobie znać. Polak ustrzelił dublet w meczu Philadephia Union - Orlando City w rozgrywkach MLS.
Przybyłko spotkanie rozpoczął w wyjściowej jedenastce. Po pierwszej połowie było 1:0. Dla gospodarzy trafił Wagner. Przyjezdni odpowiedzieli po przerwie, gdy na listę strzelców wpisał się Ruan.
Potem na boisku koncert dla wspomniany Przybyłko. Napastnik ustrzelił dublet i zapewnił wygraną swojemu zespołowi.
28-latek najpierw przytomnie zachował się w polu karnym w 61. minucie po podaniu od Monteiro. Następny cios zadał w samej końcówce.
W 89. minucie sędzia podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Przybyłko. Polak nie zmarnował okazji.
Łącznie w tym sezonie Polak ma już osiem goli na koncie. Philadelphia Union zajmuje 7. pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej.
Daniel Makarewicz20 Sep 2021 · 09:33