Polski napastnik odżył w MLS! Zdobył gola w doliczonym czasie gry w derbach Nowego Jorku [WIDEO]

Patryk Klimala poprawił swój dorobek strzelecki w MLS. Tym razem Polak trafił do siatki w derbach Nowego Jorku.
Klimala w kwietniu tego roku przeniósł się z Celtiku Glasgow do Newy York Red Bulls. Jak się okazało, był to dobry ruch. 23-latek w nowym otoczeniu odzyskał dobrą dyspozycję strzelecką.
Polak dał o sobie znać w nowojorskich derbach ligi MLS. Spotkanie, które dostarczyło wielkich emocji, zakończyło się wynikiem 1:1.
New York Red Bulls od 31. minuty przegrywali 0:1 po golu strzelonym przez Castellanosa. Ten wynik utrzymywał się niemal do samego końca.
W doliczonym czasie gry ręką we własnym polu karnym zagrał Chanot i sędzia wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Klimala.
Polak wytrzymał presję i pewnie uderzył, zupełnie myląc bramkarz. Gdy trafił do siatki, zegar wskazywał 102. minutę gry.
Klimala w MLS czuje się jak ryba w wodzie. W tym sezonie na swoim koncie ma już 7 goli i 5 asyst.
Daniel Makarewicz23 Sep 2021 · 07:34