Popisowe zagranie Huberta Hurkacza! "Punkt roku" [WIDEO]

W nocy Hubert Hurkacz przegrał z Daniłem Miedwiediewem w ćwierćfinale turnieju w Montrealu. Polak popisał się jednak akcją, która na długo zostanie w pamięci kibiców.
Obaj panowie po raz kolejny w tym roku spotkali się na korcie. Kilka miesięcy temu Hurkacz po pięciosetowym boju wyeliminował Miedwiediewa z Wimbledonu.
W pierwszym secie Polak pewnie wygrał 6:2. W szóstym gemie drugiego seta zawodnicy zaprezentowali tenis na najwyższym możliwym poziomie.
W kolejnych gemach partia była niezwykle wyrównana, ale w kluczowych momentach to Rosjanin radził sobie znacznie lepiej. Miedwiediew wygrał dwa następne sety w tie-breakach.
W półfinale turnieju w Montrealu Rosjanin zmierzy się z Johnem Isnerem, który pokonał Gaela Monfilsa.
Adam Kłos14 Aug 2021 · 07:45
Źródło: Twitter