Porażka Ankaragucu na własnym boisku. Grali Michał Pazdan i Konrad Michalak

Twitter
Sivasspor rozbił na wyjeździe Ankaragucu 3:0 w niedzielnym meczu 24. kolejki rozgrywek tureckiej Super Lig.
Na Eryaman Stadium w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Michał Pazdan oraz Konrad Michalak, którego cztery minuty przed przerwą zastąpił Senegalczyk Ricardo Faty.
Prowadzenie dla gości uzyskał z bliska Hakan Arslan, a pięć minut później podwyższył z rzutu karnego Mert Yandas. Wynik ustalił już w doliczonym czasie gry Malijczyk Mustapha Yatabare.
Ekipa ze środkowej Turcji po czternastym zwycięstwie w sezonie awansowała na drugie miejsce w tabeli. Zespół ze stolicy, który całą drugą połowę grał w osłabieniu, doznał natomiast dwunastej porażki w bieżących rozgrywkach i jest przedostatni w klasyfikacji.