Porażka AS Monaco w Lyonie, cały mecz Glika

Shutterstock
Olympique Lyon wygrał u siebie z AS Monaco 3:2 w piątkowym meczu dziewiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Kamil Glik.
Kibice na Parce Olympique Lyonnais zobaczyli cztery gole w pierwszej połowie. Dla gospodarzy trafili Mariano Diaz i Nabil Fekir. W zespole z Księstwa na listę strzelców wpisali się Rony Lopes oraz Adama Traore. W drugiej połowie zanosiło się, że mecz zakończy się remisem. W piątej minucie doliczonego czasu gry zwycięską bramkę dla miejscowych zdobył strzałem z rzutu wolnego Fekir.
Podopieczni Bruno Genesio zajmują trzecie miejsce w tabeli ze zdobytymi 16 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Troyes AC.
Natomiast zespół prowadzony przez Leonardo Jardima plasuje się na drugiej pozycji z 19 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie SM Caen.