Porażka Deportivo. Tytoń puścił cztery gole

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Deportivo La Coruna przegrało u siebie z Realem Sociedad San Sebastian 2:4 w pierwszym niedzielnym meczu trzeciej kolejki hiszpańskiej La Liga. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Przemysław Tytoń, ale to nie był jego udany występ.
Polski golkiper bardzo szybko musiał wyciągać piłkę z siatki i to dwukrotnie. W trzeciej minucie pokonał go Juanmi. Nie minęło 60 sekund i drugą bramkę dla gości zdobył Asier Illarramendi. Przy drugim trafieniu Tytoń mógł się lepiej zachować.
To jednak nie załamało miejscowych, którzy jeszcze przed upływem pół godziny gry zdobyli kontaktową bramkę po trafieniu Adriana. Chwilę po przerwie był już remis po strzale Florina Andone.
Wydawało się, że drużyny podzielą się punktami. W końcówce przyjezdni zdołali jednak przechylić szalę na swoją stronę. Najpierw, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Tytonia pokonał z bliska Diego Llorente. Chwilę potem, swoją drugą bramkę zdobył Illarramendi, choć wydaje się, że Polak powinien był obronić jego uderzenie.
Zespół z Riazor zajmuje 14. miejsce w tabeli ze zdobytym jednym punktem. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Realem Betis Sewilla.
Natomiast baskijska drużyna ma komplet „oczek” i plasuje się na pozycji wicelidera. Jej kolejnym rywalem będzie Real Madryt.