Porażka FC St. Pauli, cały mecz Soboty

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Piłkarze FC St. Pauli przegrali na wyjeździe z FC Heidenheim 1:3 (1:2) w sobotnim meczu 21. kolejki 2. Bundesligi.
Na Voith-Arena gospdoarze dwie bramki zdobyli już w pierwszej połowie. Jako pierwszy na listę strzelców w 15. minucie wpisał się Timo Beermann, a minutę później kolejne trafienie dołożył Maximilian Thiel. Trzeciego gola na rzecz ekipy z Heidenheim an der Brenz strzelił w 48. minucie John Verhoek.
Jedyna bramkę dla przyjezdnych zdobył w 8. minucie Aziz Bouhaddouz.
Całe spotkanie w barwach drużyny z Hamburga rozegrał Waldemar Sobota. Był to 19. ligowy występ polskiego pomocnika w tym sezonie. Dotąd piłkarz strzelił cztery gole.
Podopieczni Franka Schmidta zajmują obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Markusa Kauczinskiego plasuje się na 11. pozycji.