Porażka Freiburga z Schalke. Grał Kapustka i był bliski gola, trafił w poprzeczkę [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
SC Freiburg przegrał przed własną publicznością z Schalke 04 Gelsenkirchen 0:1 w meczu 11. kolejki Bundesligi. W tym spotkaniu wystąpił Bartosz Kapustka.
Jedynego gola na Schwarzwald-Stadion strzelił Daniel Caligiuri w 62. minucie. 29-letni pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Guido Burgstallera i pokonał golkipera rywali.
Mecz w wyjściowej jedenastce "czerwono-czarnych" rozpoczął Bartosz Kapustka. Pomocnik w pierwszej połowie był bardzo bliski strzelenia gola, ale piłka po jego uderzeniu z dystansu trafiła tylko w poprzeczkę.
Reprezentant Polski opuścił boisko w 75. minucie i został zmieniony przez Floriana Katha. Był to drugi ligowy występ 20-latka w sezonie.
Piłkarze z Fryburga Bryzgowijskiego zajmują obecnie 16. miejsce w tabeli Bundesligi, natomiast zespół z Zagłębia Ruhry plasuje się na 4. pozycji.