Porażka Juventusu na zakończenie sezonu w Serie A. Piękny gol z rzutu wolnego [WIDEO]

Marco Canoniero/Shutterstock
Sampdoria Genua pokonała przed własną publicznością Juventus Turyn 2:0 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 38. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Comunale Luigi Ferraris w podstawowym składzie gospodarzy wybiegli na murawę Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty. Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gości obserwował natomiast Wojciech Szczęsny.
Sześć minut przed końcem prowadzenie ekipie z Ligurii zapewnił płaskim strzałem z kilku metrów Francuz Gregoire Defrel. Siedem minut później podwyższył bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego rezerwowy Gianluca Caprari.
"Stara Dama" zakończyła w ten sposób sezon dwiema porażkami w trzech ostatnich spotkaniach. Zespół z portowego miasta natomiast zaliczył piętnaste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i pozostanie na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.