Porażka Juventusu w hicie Serie A! Wojciech Szczęsny pokonany atomowym uderzeniem [WIDEO]

Kolejna porażka Juventusu w tym sezonie Serie A. Tym razem "Stara Dama" musiała uznać wyższość Atalanty.
Podopieczni Massimiliano Allegriego w obecnej kampanii notują wzloty i upadki. Po wygranych z Fiorentiną i Lazio dołączyli do czołówki tabeli.
Dziś jednak znów pokazali, że nie stanowią drużyny, która może walczyć o mistrzowski tytuł. W starciu z Atalantą zagrali źle i przegrali 0:1.
W pierwszej połowie padła jedna bramka. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Zapata. Snajper huknął nad Szczęsnym, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i zatrzepotała w siatce.
Do przerwy było 0:1, a po przerwie "Stara Dama" ruszyła do odrabiania strat. Jej ofensywne zakusy były jednak pozbawione pomysłu, na dodatek goście bardzo dobrze prezentowali się w defensywie.
W ostatnich minutach gra się zaostrzyła. I jedni, i drudzy nie odstawiali nogi. Sędzia raz za razem musiał sięgać do kieszonki po żółte kartki.
Juventus do końca naciskał na rywali, ale nie przyniosło to efektu. W doliczonym czasie gry Dybala jeszcze trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Wynik nie uległ już zmianie i po końcowym gwizdku gracze Atalanty mogli wznieść ręce w geście triumfu.
Atalanta dzięki wygranej ma na swoim koncie 28 punktów. Z kolei dorobek "Starej Damy" to 21 "oczek".
Daniel Makarewicz27 Nov 2021 · 19:55