Porażka Korony Kielce w meczu sparingowym

asnifo
Korona Kielce przegrała w meczu sparingowym z z Hapoelem Beer Sheva 0:1. Izraelski zespół przebywa w Polsce na zgrupowaniu.
Jedynego gola Hapoel Beer Sheva strzelił w pierwszej połowie spotkania. W 36. minucie Dor Elo wykorzystał sam na sam i zapewnił mistrzowi oraz zdobywcy Superpucharu Izrael zwycięstwo. W drugiej części spotkania kielczanie stworzyli sobie kilka bramkowych okazji, ale wszystkie zmarnowali.
W barwach Korony, która przebywa na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim zagrał testowany Duńczyk Daniel Pedersen.
* * * * * *

Korona Kielce - Hapoel Beer Sheva 0:1 (0:1)

Bramki: Del Elo 36.
Korona (I połowa): Krysiak - Kosakiewicz, Malarczyk, Pierzchała, Kallaste - Pedersen - Skrzecz, Janjić, Aankour, Jukić - Górski.
Korona (II połowa): Hamrol - Rymaniak, Kovacević, Pierzchała, Kosakiewicz - Petrak, Możdżeń - Cebula, Arvelarze, Jukić - Soriano.
Daniel Makarewicz27 Jun 2018 · 22:01