Porażka Levante na własnym boisku

JorisMol, wikicommons
Levante UD uległo u siebie Realowi Sociedad San Sebastian 1:3 (1:0) w jedynym piątkowym meczu 12. kolejki rozgrywek Primera Division.
Na Estadi Ciutat de Valencia prowadzenie drużynie z portowego miasta zapewnił już po czterech minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Chema.
Zespół z Kraju Basków odrobił straty z nawiązką w końcówce spotkania, kiedy to w niespełna dziesięć minut składne akcje wykańczali skutecznie w polu karnym gospodarzy kolejno Francuz Theo Hernandez, Juanmi oraz Mikel Oyarzabal.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii po czwartym zwycięstwie w sezonie przesunęli się na dziewiąte miejsce w tabeli. "Granotas" doznali natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na siódmej lokacie w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz09 Nov 2018 · 22:52