Porażka Lokomotiwu w Krasnodarze, cały mecz Krychowiaka i Rybusa

Shutterstock
FK Krasnodar wygrał przed własną publicznością z Lokomotiwem Moskwa 2:1 (1:1) w piątkowym meczu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
W podstawowym składzie obrońców tytułu wybiegli na murawę Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Obaj zaliczyli pełne spotkanie.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił dwanaście minut przed przerwą Portugalczyk Manuel Fernandes, wykorzystując rzut karny. Sześć minut później wyrównał sprytnym lobem nad bramkarzem Brazylijczyk Wanderson.
Losy konfrontacji rozstrzygnął w czwartej minucie doliczonego czasu gry Magomed-Shapi Sulejmanow."Byki" po trzeciej wygranej w sezonie awansowali na czwarte miejscu w tabeli.
Stołeczne "Parowozy" natomiast po drugiej porażce w bieżących rozgrywkach spadły na siódmą lokatę w klasyfikacji.