Porażka mistrza Rosji przed własną publicznością

wikipedia
Spartak Moskwa przegrał przed własną publicznością z Akhmatem Grozny 1:3 (0:2) na zakończenie 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwsza bramka na Otkrytije Ariena padła w 11. minucie spotkania, a jej autorem był Magomed Mitrishev. Rosyjski napastnik wykorzystał dośrodkowanie Bernarda Berishy i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Nieco ponad dziesięć minut później prowadzenie przyjezdnych powiększył Ismael Silva Lima, który mocnym strzałem z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w siatce. Trzecią bramkę dla gości ustalił w 50. minucie Bernard Berisha.
Jedynego gola na rzecz ekipy gospodarzy strzelił w 86. minucie Luiz Adriano. Przy trafieniu brazylijskiego napastnika asystował Roman Zobnin.
Podopieczni Massimo Carrery zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Priemjer Ligi, natomiast zawodnicy Igora Lediakhova awansowali na dziesiątą pozycję.