Porażka Olympique Marsylia z Nantes przed własną publicznością

ninopavisic/Shutterstock
Olympique Marsylia uległ przed własną publicznością FC Nantes 1:3 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 26. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Velodrome prowadzenie przyjezdnym zapewnił jedenaście minut przed przerwą Anthony Limbombe. Belg świetnie uderzył głową po koźle w krótki róg.
Pięć minut później wyrównał uderzeniem z dystansu Morgan Sanson. Osiem minut po zmianie stron technicznym strzałem w długi róg popisał się z kolei Kader Bamba i goście odzyskali przewagę. Wynik ustalił już w doliczonym czasie gry Hiszpan Alvaro, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
"Kanarki" z Bretanii po jedenastym zwycięstwie w sezonie awansowały na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z Prowansji doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał wiceliderem.